Wieszak na rower – zalety


Zbliża się zima więc rower niestety idzie w odstawkę. Wielu z rowerzystów zastanawia się  jak w bezpieczny i pewny sposób przechować rower. Odpowiedź jest bardzo prosta – wieszak na rower. To niezwykle proste, a jakże praktyczne rozwiązanie pozwoli przechowywać rower przez okrągły rok w najmniejszym nawet mieszkaniu czy piwnicy. Wieszaki na rowery mają nie tylko wiele zalet, ale są również łatwo dostępne i tanie.

 

Co zyskasz zakładając wieszak na rower?

 

  • Przede wszystkim oszczędność miejsca. Wieszak na rower sam w sobie nie zajmuje wiele powierzchni więc można go zamontować praktycznie wszędzie. Po ściągnięciu roweru nie będzie przeszkadzał ani rzucał się w oczy, czy też wyglądał nieestetycznie.

  • Prostota użytkowania. Założenie roweru na wieszak nie wymaga jakiegoś nadzwyczajnego sprytu czy techniki. W łatwy i szybki sposób umieszczasz rower przy ścianie.

  • Bezpieczny dla roweru. Uchwyty zakończone na ogół gumowymi końcówkami zapobiegają przypadkowemu porysowaniu podnoszonego roweru. Solidny wieszak jest w stanie unieść  rower  do ok.  25kg więc nie musisz się bać, że Twój rower spadnie. Siła grawitacji bezpiecznie utrzymuje rower na swoim miejscu

  • Kompaktowy lub Praktyczny.  Wieszak można przymocować wszędzie: w mieszkaniu, piwnicy, pod lub nad balkonem czy w garażu – gdzie tylko chcesz…

  • Pewność, że rower będzie pasował. Na dobrze zaprojektowanym  wieszaku możesz zawiesić rower każdej wielkości

  • Prosty montaż. Każdy solidny producent wieszaków rowerowych powinien wraz z wieszakiem  dostarczyć wszelkie niezbędne do montażu wkręty lub kołki oraz instrukcję obsługi/montażu wieszaka dzięki czemu bez niczyjej pomocy będziesz mógł w łatwy sposób go zamontować.


Galeria