Profil działalności

Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych oraz elementów małej architektury. Specjalizujemy się również w kompleksowym wyposażeniu rowerowni w stanowiska parkingowe. Uzupełnieniem naszego asortymentu są produkty do zagospodarowania garaży, w tym przed wszystkim: wieszaki na rowery i narty, wieszaki i stojaki na opony, boksy dachowe itp.

Początek naszej działalności skupiał się głównie na produkcji stojaków rowerowych, które szybko zyskały uznanie na krajowym i zagranicznym rynku. Bazując na doświadczeniu i coraz bardziej wymagąjącym oczekiwaniom klientów w szybkim czasie wprowadziliśmy na rynek nowoczesne i bezpieczne rozwiązania parkingowe dla rowerów.
 

Działamy kompleksowo

Kolejne lata działalności firmy do dalszy rozwój i produkcja stojaków na rowery, a także wdrożenie do linii produkcyjnej elementów małej architektury głównie w postaci ławek, koszy na odpadkizadaszeń w tym głównie wiat rowerowychprzystankowych.
Całość naszego asortymentu uzupełnia oferta elementów architektury drogowej i przemysłowej.

Jako polski producent za cel stawiamy sobie dostarczanie produktów o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych. Oferujemy pełne doradztwo i wsparcie w doborze asortymentu, który spełni oczekiwania klienta. Dzięki temu konsekwentnie realizowany cel produkcji i sprzedaży  produktów o szerokim spektrum  użyteczności zyskały  uznanie i zadowolenie klientów.
 


Kupuj szybko
w naszym e-sklepie
www.stojaknarower.pl