Wieszak na 1 rower CRIS - 1

Wieszaki na rowery linii CRIS to produkty przeznaczone do przechowywania rowerów każdego typu. Cechą, która wyróżnia ten model wieszaka od innych  oferowanych przez nasza firmą to możliwość zabudowy modułowej na dowolną liczbę rowerów. 
cena (brutto): 31.00 PLN
cena (netto): 25.20 PLN
czas realizacji: 24-48h
koszty dostawy
zadaj pytanie o ten produkt

Polecamy go zatem szczególnie do wyposażenia większych rowerowni.  Warianty  wieszaków Cris-1, cris-2, lub cris -3 i cris-5 polecane są do montażu w przydomowych garażach lub piwnicach.

Dostępne w modułach od 1-3 stanowisk z możliwością ich połączenia i dopasowania do własnych preferencji z pewnością są praktycznym rozwiązaniem do stworzenia „rodzinnych rowerowni”.

Wieszaki wyposażone są w regulowane haki co daje możliwość podwieszania rowerów pod różnym kątem. Dodatkowym udogodnieniem są również zastosowane dwie rożne długości haków, dzięki czemu rowery nie zaczepiają się między sobą co ułatwia przechowywanie,  a także zawieszanie i ściąganie rowerów z uchwytów wieszaka.

Na życzenie klienta wystawiamy na wieszak Świadectwo Jakości Produktu oraz Świadectwo Jakości i Zgodności z Polskimi Normami.

Szczegóły techniczne

ilość miejsc: 1
waga: 2kg
profil wieszaka: 20x20x1,5mm
nośność: 25kg
mocowanie: 2 śruby Ø 8mm (w zestawie)
osłona uchwytów: guma
grubość haka/uchwytu: 10mm

Zdjęcia produktu